اکسین خودرو اهواز تحویل 24 ساعته خودروهای پلاک اروند و پلاک ملی
نایاب ترین ها را از ما بخواهید

دفتر فروش خودرو
  خدمات پلاک اروند
پاسخگوی سوالات شماکد خبر : 66             انتشار : 1394-11-19 19:04:00          تعداد بازدید : 3987

افزودن تاکسی های پلاک اروندی به ناوگان تاکسیرانی

محمدرضا معتمدی در نشست خبری که ۱۴ دی ماه در منطقه آزاد اروند برگزار شد، اظهار کرد: تا پایان سال جاری، ۲۰۰ دستگاه تاکسی پلاک اروند به ناوگان تاکسیرانی آبادان و خرمشهر افزوده خواهد شد.
تاکسی پلاک اروندی
محمدرضا معتمدی در نشست خبری که ۱۴ دی ماه در منطقه آزاد اروند برگزار شد، اظهار کرد: تا پایان سال جاری، ۲۰۰ دستگاه تاکسی پلاک اروند به ناوگان تاکسیرانی آبادان و خرمشهر افزوده خواهد شد.
وی افزود: توسعه ناوگان حمل و نقل از اهمیت بسیار بالایی برای منطقه آزاد اروند برخوردار است و حمل و نقل درون شهری یکی از بخش‌ های این توسعه است، زیرا با توجه به سفرهای پی در پی اتباع خارجی و ویژه بودن منطقه از لحاظ توریستی و به منظور تامین رفاه و آسایش مردم، باید حداقل‌ های رفاهی و اجتماعی در منطقه نهادینه شود.
معتمدی ادامه داد: در این راستا با چندین شرکت خصوصی واردکننده خودرو مذاکره و پیشنهادهای مختلفی بررسی شده و با توجه به شرایط آب و هوایی، اقلیمی و منطقه‌ ای و همچنین با توجه به نظر خود تاکسی‌ رانان، خودرو مورد نظر جهت واگذاری انتخاب شده است. در این بررسی یک مدل از شرکت خودرو ساز هیوندای انتخاب شده است.
وی گفت: در برنامه اولیه منطقه آزاد اروند جهت نوسازی ناوگان سازمان‌ های تاکسیرانی آبادان و خرمشهر، حدود ۲ هزار دستگاه تاکسی و تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصد از محل اعتبار بانک‌ ها برای تاکسی‌ رانان در نظر گرفته شده است.
معاون اقتصادی و سرمایه‌ گذاری منطقه آزاد روند قیمت تمام‌ شده هر دستگاه خودرو را در حدود ۵۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: بنا بر تفاهم‌ نامه بین منطقه آزاد اروند و سازمان‌ های تاکسیرانی آبادان و خرمشهر، متقاضیان دریافت خودرو پلاک اروند از سوی تاکسیرانی‌ ها به ما معرفی می‌ شود تا اقدامات لازم جهت خرید و تحویل خودروها به متقاضیان صورت پذیرد. در این مرحله، تا ۱۰ روز آینده منتظر آمار این سازمان‌ ها هستیم.
معتمدی اظهار کرد: محدودیت تاکسی‌ هایی که تا سال ۸۵ خریداری شده بودند، برداشته شده و تمام تاکسی‌ داران می‌ توانند در این طرح ثبت‌ نام کنند و هر چند بخش خصوصی آماده سرمایه‌ گذاری در این پروژه است ولی اولویت با تاکسی‌ های درون‌شهری و سازمان‌ های تاکسیرانی است.
وی گفت: شرایط برای تاکسی‌ داران به گونه‌ ای فراهم شده که خرید تاکسی پلاک اروند با حداقل هزینه برای تاکسی‌ دار تمام شود. تمامی خودروها دارای ۵ سال گارانتی شرکت هستند و شرکت واردکننده موظف است سرویس‌ های لازم پس از فروش را به استفاده‌کننده بدهد.
معاون اقتصادی و سرمایه‌ گذاری منطقه آزاد روند عنوان کرد: برای ارائه سرویس بهتر و ارائه امکانات توسط سازمان‌ های تاکسیرانی، آموزش و نظارت توسط منطقه آزاد اروند در خصوص استفاده از تاکسی‌ های پلاک اروند انجام خواهد شد.
3 نوع خودرو منطقه آزاد اروند از جمله نیسان سنترا جهت ناوگان تاکسی شهر خرمشهر پیش بینی شده است که مقررشد با برخورداری از تسهیلات ویژه و واگذاری وام به متقاضیان واجد شرایط این خودروها واگذار گردد.
واگذاری خودروهای تاکسی بامشارکت نمایندگی سازمان همیاری شهرداریها در خرمشهر خواهد بود که مقرراست قسمتی از وجه بصورت پیش پرداخت و مابقی آن بصورت وام با اقساط بلند مدت باشد و پس از ثبت نام فرآیند واگذاری خودرو نیز حداقل 2 ماه به طول خواهد انجامید. معرفی افراد متقاضی پس از پذیرش و تکمیل مراحل ثبت نام به بانک جهت اخذ تسهیلات توسط شهرداری و سازمان همیاری شهرداریها خواهد بود.
چرخ های با قابلیت چرخش 360 درجه
قیمت لاستیک خارجی در اهواز
رویای ماشین های پرنده به حقیقت پیوست .
همکاری گوگل و فیات کرایسلر
حکم دیوان عدالت در مورد ممنوعیت تردد خودروهای اروندی و پاسخ مقتدایی
قیمت بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو پلاک اروند
بیمه تضمین خودرو پلاک اروند چیست ؟ + قیمت
تکلیف بیمه شخص ثالث بعد از تعویض پلاک خودرو
آیا تولید مزدا 3 در ایران متوقف شد ؟
مشخصات فنی و ظاهری تویوتا توندرا اروندی 2016
مشخصات لکسوس LC500 + عکس
مشخصات فیات تیپو 2016 اروندی
مشخصات کلی لیفان 820 پلاک اروندی
مشخصات و معرفی نیسان سنترا اروندی 2016
مشخصات فورد شلبی جی تی 350 مدل 2016 + عکس
سایت اخذ مرخصی ماشین پلاک اروند ، آنلاین
قیمت بیمه شخص ثالث ( پراید ، پژو و ماشین خارجی )
مشخصات شورولت مالیبو توربو مدل ۲۰۱۶ + عکس
مشخصات بی ام و جی پاور پلاک اروند 2016
مشخصات شورلت تاهو اروندی مدل 2016
معرفی نیسان ورسا اروندی مدل ۲۰۱۶
مشخصات کلی بی ام و ایکس 1 پلاک اروندی مدل 2016
مشخصات شورلت تراورس اروندی مدل 2016
معرفی خودرو مازراتی کواتروپورته مدل 2015 + عکس
مشخصات فنی وظاهری خودرو نیسان لانیا اروندی مدل 2016
افزودن تاکسی های پلاک اروندی به ناوگان تاکسیرانی
معرفی ون مرسدس کلاس V مدل 2016 + عکس
معرفی پورشه 911 کاررا پلاک اروندی مدل 2016
مشخصات میتسوبیشی، اوتلندر اروندی ۲۰۱۶
مشخصات کلی gs شاسی بلند ام جی + عکس
گرم کردن موتور خودرو ، چرا ؟
معرفی و مشخصات لیفان x60 اروندی
مشخصات کلی ام وی ام x33 + عکس
16 نکته ساده برای کاهش مصرف سوخت ماشین
قیمت بیمه بدنه خودرو ( پژو ، پراید و ماشین خارجی)